O mne

Masérsku praxi som začal budovať v roku 2012. Postupom času sa z vedľajšej činnosti pri zamestnaní stala práca na plný úväzok. Všetko sa začalo odvíjať už v roku 1996, kedy som absolvoval kurz u vynikajúce PaeDr. Ježkovej v Ústí nad Labem, nasledoval kurz ajurvédy a základný kurz aromaterapia opäť u výborného učiteľa pána Karla Hádka. Avšak od tohto okamihu život sám ukázal inú cestu, a to cestu inštruktora fitness na krásnych 10 rokov.

Bolo to obdobie zbieranie skúsenosti v odbore, kde človek, ak má vôľu a usilovnosť, dokáže zmeniť svoju telesnú schránku na nepoznanie. V tejto dobe som absolvoval kurz inštruktora fitness u odborníka na slovo vzatého, PaeDr. Tlapáka, ktorého vzácne skúsenosti prenášam aj do masérske praxe. Na telo pozerám ako na celok, kde všetko so všetkým súvisí. Špecializujem sa na pohybové ústrojenstvo a bolesti v chrbte. Mám radosť z každého človeka ktorému môžem pomôcť.

Špeciálna ponuka

Využite špeciálne cenovo zvýhodnené ponuky masáže 120 minút za 800 Sk. Môžete si masáž zostaviť na mieru zo všetkých ponúkaných služieb.
0
Spokojených klientů
0
typů masáží a služeb