Služby

Masáže

Ponuka služieb

Obnova tela

Diagnostika tela, např.objevení slabých svalov, bolestivých miest, degenerácie chrupaviek pod. Pomenovanie príčin vzniku blokov na jednotlivých častiach tela. Odporúčania, ako sa v budúcnosti vyhnúť zdravotným problémom a predchádzať tak bolestiam. Obnova tela zahŕňa rozmasírovaní diagnostikovaných partií.

VíceVíce

Relaxácia

Relaxačná povrchová uvoľňovacie masáž s hudbou a vonnými olejmi. Cieľom tejto masáže je uvoľnenie tela i mysle, zbaviť sa stresu všedných dní.

ViacViac

Akupresúra

Známa akupresúrne metóda, ktorá pôsobením tlakom na dané body odblokuje problémy ako s pohybovým ústrojenstvom, tak s vnútornými orgánmi.

ViacViac

Hĺbková masáž

Ide o masáž do hlbších vrstiev svalových vlákien s efektívnym výsledkom masáže.

ViacViac

Lávové kamene

Nahriate lávové kamene uvoľní svalové partie na celom tele. Majú pozitívny vplyv na centrálny nervový systém.

ViacViac

Trakčná lavica

Preklápacia a veľmi populárny nástroj k obnove medzistavcových platničiek. Preklápanie pacienta postupne v rôznych uhloch, (s fixáciou nôh), dochádza k celkovému uvoľneniu chrbtice vďaka zmene polohy tela.

ViacViac

Šport

Pre aktívnych športovcov na rýchle uvoľnenie spazmu a odvod kyseliny mliečnej zo svalov, ide hlavne o techniku tepanie a chvenie.

ViacViac

Masáž nôh

Lymfatická masáž je detoxikačná masáž, ktorá podporuje pohyb lymfy v tele.

Tým napomáha nielen jej čistenie od toxických látok, ale aj zvýšenie imunity alebo odstraňovaní celulitídy (pomarančová koža). Veľký vplyv má aj na psychiku – zlepšuje náladu a predchádza depresii. Lymfa sama o sebe nemá žiadnu „pumpu“ ako má krv. Je teda závislá na pohybe svalov. Preto je hneď po športe a cvičení masáž ideálnym pomocníkom.

ViacViac

Cenník

Masáž 30 min. 
12,- EUR
Masáž 60 min.
20,- EUR
Masáž 120 min.
Objednávky iba telefonicky
32,- EUR

Spýtajte sa na čokoľvek alebo sa objednajte na konzultáciu